کتاب کودک-دور شو ای ویروس بدجنس!

کتابهای طوطی (انتشارات فاطمی) یک کتاب کودک به زبان چینی رو برای کودکان ترجمه کردن. تصویر گری و متن کتاب برای رده سنی پیش دبستانی توصیه میشه. توضیحات کتاب طوطی و خود کتاب رو میتونین اینجا ببینین:

درباره‌ی ویروس جدید #کرونا یعنی کووید-۱۹ چه می‌دانی؟ اصلاً این ویروس از کجا پیدایش شد؟ از این ویروس می‌ترسی؟ چطور باید با این ویروس مبارزه کرد؟
گروهی از نویسندگان چینی کتابی نوشته‌اند درباره‌ی این ویروس بدجنس با تصویرگری نای هویی.
همه‌ی چیزهایی که باید درباره‌ی کرونا بدانیم در این کتاب هست. ناشر چینی این کتاب که دوست طوطی و IBBY است و پیش از این کتاب #پر را منتشر کرده، این هدیه را برای طوطی فرستاد تا در کنار هم برای شکست دادن این بیماری بکوشیم.

طوطی بعد از خواندن «دور شو ای ویروس بدجنس!» تصمیم گرفت آن را خیلی سریع به زبان فارسی ترجمه کند و به‌صورت کتاب الکترونیکی منتشرش کند.مسئولیت اجتماعی طوطی حکم می‌کند در آگاهی‌بخشی به جامعه کوشا باشد و در این دوره‌ی حساس، از اضطراب و نگرانی خانواده‌ها و کودکان بکاهد.پس این عیدی طوطی را با ترجمه‌ی فروغ فرجود می‌توانی از وبگاه یا کانال تلگرام طوطی دانلود کنی و برای همه‌ی دوستانت بفرستی. طوطی آرزو می‌کند با رعایت نکات بهداشتی به کمک هم این بیماری سخت‌جان را شکست بدهیم.

منبع:

https://web.telegram.org/#/im?p=@tutibooksir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *